Jouvik
Jouvik

Nejsem streamer jen si občas zahraji pár her a chci se o mé zážitky s přáteli podělit :)

Followers

403

Views

9,676

Twitch ID

92704068

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-10-05 Sat 385 - 8,419 -
2019-10-06 Sun 387 +2 8,512 +93
2019-10-07 Mon 387 - 8,593 +81
2019-10-08 Tue 387 - 8,668 +75
2019-10-09 Wed 387 - 8,690 +22
2019-10-10 Thu 388 +1 8,782 +92
2019-10-11 Fri 389 +1 8,826 +44
2019-10-12 Sat 391 +2 9,017 +191
2019-10-13 Sun 391 - 9,073 +56
2019-10-14 Mon 393 +2 9,177 +104
2019-10-15 Tue 400 +7 9,386 +209
2019-10-16 Wed 401 +1 9,472 +86
2019-10-17 Thu 402 +1 9,552 +80
2019-10-18 Fri 403 +1 9,672 +120
2019-10-19 Sat 403 - 9,676 +4
Total Summary +18 +1257
Next update in 0 hours 59 minutes