Jouvik
Jouvik

Nejsem streamer jen si občas zahraji pár her a chci se o mé zážitky s přáteli podělit :)

Followers

463

Views

16,209

Twitch ID

92704068

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-12-25 Wed 448 - 15,229 -
2019-12-30 Mon 456 +8 15,518 +289
2019-12-31 Tue 456 - 15,530 +12
2020-01-03 Fri 458 +2 15,667 +137
2020-01-04 Sat 457 -1 15,694 +27
2020-01-05 Sun 456 -1 15,731 +37
2020-01-06 Mon 456 - 15,768 +37
2020-01-08 Wed 459 +3 15,811 +43
2020-01-10 Fri 459 - 15,864 +53
2020-01-14 Tue 461 +2 16,020 +156
2020-01-15 Wed 461 - 16,031 +11
2020-01-16 Thu 462 +1 16,073 +42
2020-01-17 Fri 463 +1 16,105 +32
2020-01-19 Sun 463 - 16,181 +76
2020-01-20 Mon 463 - 16,209 +28
Total Summary +15 +980
Next update in 0 hours 59 minutes