Jouvik
Jouvik

Nejsem streamer jen si občas zahraji pár her a chci se o mé zážitky s přáteli podělit :)

Followers

439

Views

14,476

Twitch ID

92704068

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-11-16 Sat 422 - 12,288 -
2019-11-17 Sun 423 +1 12,407 +119
2019-11-19 Tue 427 +4 12,654 +247
2019-11-21 Thu 428 +1 12,796 +142
2019-11-24 Sun 432 +4 13,240 +444
2019-11-25 Mon 436 +4 13,442 +202
2019-11-26 Tue 436 - 13,470 +28
2019-11-27 Wed 435 -1 13,553 +83
2019-11-29 Fri 434 -1 13,727 +174
2019-11-30 Sat 436 +2 13,817 +90
2019-12-02 Mon 437 +1 14,013 +196
2019-12-05 Thu 438 +1 14,218 +205
2019-12-06 Fri 438 - 14,323 +105
2019-12-07 Sat 438 - 14,326 +3
2019-12-09 Mon 439 +1 14,476 +150
Total Summary +17 +2188
Next update in 0 hours 59 minutes