tacogamingchannel
tacogamingchannel

Sziasztok Pandák, én Taco vagyok. Szeretnék egy összetartó közösséget kiépíteni veletek a csatornán, miközben mindenféle játékon rágom át magamat. Gyertek, ismerjétek meg ezeket az én szemszögemből!

Followers

760

Views

31,532

Twitch ID

135800322

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-11-06 Wed 746 - 30,310 -
2019-11-11 Mon 749 +3 30,510 +200
2019-11-13 Wed 749 - 30,565 +55
2019-11-14 Thu 749 - 30,569 +4
2019-11-19 Tue 752 +3 30,777 +208
2019-11-20 Wed 752 - 30,809 +32
2019-11-21 Thu 752 - 30,819 +10
2019-11-22 Fri 752 - 30,819 -
2019-11-24 Sun 760 +8 31,052 +233
2019-11-25 Mon 760 - 31,063 +11
2019-11-26 Tue 759 -1 31,065 +2
2019-12-02 Mon 761 +2 31,306 +241
2019-12-06 Fri 762 +1 31,457 +151
2019-12-07 Sat 761 -1 31,459 +2
2019-12-10 Tue 760 -1 31,532 +73
Total Summary +14 +1222
Next update in 0 hours 59 minutes