tacogamingchannel
tacogamingchannel

Sziasztok Pandák, én Taco vagyok. Szeretnék egy összetartó közösséget kiépíteni veletek a csatornán, miközben mindenféle játékon rágom át magamat. Gyertek, ismerjétek meg ezeket az én szemszögemből!

Followers

798

Views

35,144

Twitch ID

135800322

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2020-01-22 Wed 776 - 33,309 -
2020-01-23 Thu 776 - 33,323 +14
2020-01-25 Sat 778 +2 33,436 +113
2020-01-26 Sun 780 +2 33,509 +73
2020-02-01 Sat 786 +6 33,929 +420
2020-02-03 Mon 791 +5 34,014 +85
2020-02-11 Tue 794 +3 34,402 +388
2020-02-15 Sat 794 - 34,647 +245
2020-02-18 Tue 795 +1 34,780 +133
2020-02-19 Wed 796 +1 34,858 +78
2020-02-20 Thu 797 +1 34,899 +41
2020-02-21 Fri 798 +1 34,977 +78
2020-02-22 Sat 798 - 35,057 +80
2020-02-23 Sun 798 - 35,065 +8
2020-02-25 Tue 798 - 35,144 +79
Total Summary +22 +1835
Next update in 0 hours 59 minutes