ANT1 TV
ANT1 TV

Καλωσήρθες στο official ΑΝΤ1 YouTube channel 😀 1.Subscribe 2.Δες όλα τα νέα βίντεο 3.Τσέκαρε το Community 4. Δες όλα τα playlists με αποκλειστικά βίντεο και all time fav σειρές και... 5. #happybinging 😎 😎 O ΑΝΤ1 πρωτοπορεί στα ελληνικά τηλεοπτικά δρώμενα δημιουργώντας μοναδικό τηλεοπτικό υλικό, τo οποίo μπορείς να παρακολουθήσεις κάθε στιγμή. Μέσα από το κανάλι του ΑΝΤ1 στο YouTube μπορείς να απολαύσεις trailers αλλά και αποκλειστικό υλικό από τις αγαπημένες σου τηλεοπτικές σειρές, προγράμματα και shows! Μείνε συντονισμένος και ανακάλυψε αποσπάσματα από παλιότερες ελληνικές σειρές και ψυχαγωγικές εκπο

Subscribers

337,940

Views

217,223,661

Videos

35,451

YouTube ID

UC0smvAbfczoN75dP0Hw4Pzw

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-22 Mon 334,232 - 210,319,255 - 34,942 -
2019-07-23 Tue 334,399 +167 210,592,778 +273523 34,972 +30
2019-07-24 Wed 334,623 +224 210,958,661 +365883 34,995 +23
2019-07-25 Thu 334,661 +38 211,068,875 +110214 35,004 +9
2019-07-26 Fri 334,882 +221 211,448,870 +379995 35,039 +35
2019-07-29 Mon 335,149 +267 212,100,495 +651625 35,071 +32
2019-07-31 Wed 335,427 +278 212,626,400 +525905 35,126 +55
2019-08-02 Fri 335,793 +366 213,317,309 +690909 35,171 +45
2019-08-04 Sun 336,042 +249 213,767,568 +450259 35,187 +16
2019-08-07 Wed 336,281 +239 214,337,402 +569834 35,208 +21
2019-08-11 Sun 337,068 +787 215,543,745 +1206343 35,270 +62
2019-08-13 Tue 337,413 +345 216,162,851 +619106 35,408 +138
2019-08-14 Wed 337,493 +80 216,272,118 +109267 35,416 +8
2019-08-17 Sat 337,907 +414 217,141,155 +869037 35,451 +35
2019-08-18 Sun 337,940 +33 217,223,661 +82506 35,451 -
Total Summary +3708 +6904406 +509
Next update in 0 hours 59 minutes