AntenaStars
AntenaStars

Antena Stars va prezinta cele mai interesante emisiuni despre lumea mondena.

Subscribers

382,549

Views

269,391,695

Videos

20,885

YouTube ID

UCJPbg1XndGxsWB-fxTmqFAg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-05-30 Thu 376,476 - 263,265,076 - 20,563 -
2019-06-03 Mon 377,631 +1155 264,418,090 +1153014 20,617 +54
2019-06-05 Wed 378,492 +861 265,248,265 +830175 20,664 +47
2019-06-06 Thu 378,895 +403 265,563,191 +314926 20,689 +25
2019-06-07 Fri 378,929 +34 265,618,176 +54985 20,691 +2
2019-06-09 Sun 380,064 +1135 266,601,378 +983202 20,731 +40
2019-06-10 Mon 380,415 +351 267,080,238 +478860 20,759 +28
2019-06-11 Tue 380,670 +255 267,259,886 +179648 20,765 +6
2019-06-12 Wed 380,771 +101 267,421,978 +162092 20,769 +4
2019-06-13 Thu 381,339 +568 268,004,531 +582553 20,799 +30
2019-06-15 Sat 381,598 +259 268,378,240 +373709 20,845 +46
2019-06-18 Tue 382,549 +951 269,391,695 +1013455 20,885 +40
Total Summary +6073 +6126619 +322
Next update in 0 hours 59 minutes