OHA diyorum!
OHA diyorum!

OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.

Subscribers

5,459,617

Views

3,140,059,664

Videos

2,574

YouTube ID

UCMC76gnod0teGEDlpt3IHwA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-18 Thu 5,389,288 - 3,080,517,211 - 2,556 -
2019-07-21 Sun 5,396,973 +7685 3,086,758,419 +6241208 2,558 +2
2019-07-23 Tue 5,403,323 +6350 3,091,406,202 +4647783 2,559 +1
2019-07-24 Wed 5,404,931 +1608 3,093,102,751 +1696549 2,559 -
2019-07-27 Sat 5,413,619 +8688 3,100,541,537 +7438786 2,561 +2
2019-07-28 Sun 5,413,931 +312 3,100,932,437 +390900 2,561 -
2019-08-01 Thu 5,425,480 +11549 3,109,921,699 +8989262 2,564 +3
2019-08-05 Mon 5,436,750 +11270 3,117,230,151 +7308452 2,567 +3
2019-08-06 Tue 5,438,113 +1363 3,118,676,618 +1446467 2,567 -
2019-08-08 Thu 5,444,200 +6087 3,123,233,530 +4556912 2,568 +1
2019-08-11 Sun 5,449,705 +5505 3,129,291,487 +6057957 2,570 +2
2019-08-12 Mon 5,451,137 +1432 3,130,295,568 +1004081 2,571 +1
2019-08-14 Wed 5,453,767 +2630 3,133,215,954 +2920386 2,572 +1
2019-08-15 Thu 5,454,240 +473 3,134,452,051 +1236097 2,572 -
2019-08-18 Sun 5,459,617 +5377 3,140,059,664 +5607613 2,574 +2
Total Summary +70329 +59542453 +18
Next update in 0 hours 59 minutes