Astrofoni - DEMET BALTACI
Astrofoni - DEMET BALTACI

Astrolog Demet Baltacı ile Astroloji ve Regresyon: http://www.Astrofoni.com Kişisel doğum haritanız ve danışmanlık için 0507 - 607 50 17 arayabilirsiniz. Sürprizlerimiz için lütfen kanalımıza abone olun: http://goo.gl/5trlNk Mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza yükleyin, ücretsiz canlı yayınlarımıza katılın, sorularınızı sorun. i-phone telefonlar için : https://goo.gl/tA8TkT Android cep telefonlar için : https://goo.gl/lffEHf

Subscribers

113,244

Views

42,250,529

Videos

23,564

YouTube ID

UCQPOQyi95rqf9foC4Nr2Cdg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-26 Fri 111,088 - 41,575,589 - 23,535 -
2019-07-28 Sun 111,262 +174 41,633,585 +57996 23,536 +1
2019-07-31 Wed 111,617 +355 41,750,214 +116629 23,540 +4
2019-08-01 Thu 111,865 +248 41,810,057 +59843 23,542 +2
2019-08-03 Sat 112,080 +215 41,866,244 +56187 23,545 +3
2019-08-04 Sun 112,250 +170 41,903,147 +36903 23,546 +1
2019-08-06 Tue 112,359 +109 41,941,852 +38705 23,547 +1
2019-08-08 Thu 112,493 +134 41,991,175 +49323 23,549 +2
2019-08-10 Sat 112,591 +98 42,045,001 +53826 23,554 +5
2019-08-11 Sun 112,628 +37 42,066,004 +21003 23,557 +3
2019-08-12 Mon 112,756 +128 42,095,948 +29944 23,558 +1
2019-08-15 Thu 113,034 +278 42,180,188 +84240 23,561 +3
2019-08-16 Fri 113,130 +96 42,215,030 +34842 23,563 +2
2019-08-17 Sat 113,201 +71 42,233,724 +18694 23,564 +1
2019-08-18 Sun 113,244 +43 42,250,529 +16805 23,564 -
Total Summary +2156 +674940 +29
Next update in 0 hours 59 minutes