Astrofoni - DEMET BALTACI
Astrofoni - DEMET BALTACI

Astrolog Demet Baltacı ile Astroloji ve Regresyon: http://www.Astrofoni.com Kişisel doğum haritanız ve danışmanlık için 0507 - 607 50 17 arayabilirsiniz. Sürprizlerimiz için lütfen kanalımıza abone olun: http://goo.gl/5trlNk Mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza yükleyin, ücretsiz canlı yayınlarımıza katılın, sorularınızı sorun. i-phone telefonlar için : https://goo.gl/tA8TkT Android cep telefonlar için : https://goo.gl/lffEHf

Subscribers

110,121

Views

41,231,785

Videos

23,504

YouTube ID

UCQPOQyi95rqf9foC4Nr2Cdg

Youtube Account Stats Between 2019-06-18 and 2019-07-18
Date Subscribers Views Videos
2019-06-18 Tue 107,127 - 40,262,955 - 23,450 -
2019-06-19 Wed 107,271 +144 40,312,221 +49266 23,452 +2
2019-06-20 Thu 107,360 +89 40,336,239 +24018 23,453 +1
2019-06-23 Sun 107,660 +300 40,436,913 +100674 23,468 +15
2019-06-27 Thu 108,095 +435 40,568,560 +131647 23,472 +4
2019-06-30 Sun 108,438 +343 40,673,859 +105299 23,479 +7
2019-07-02 Tue 108,668 +230 40,729,332 +55473 23,480 +1
2019-07-03 Wed 108,876 +208 40,789,578 +60246 23,482 +2
2019-07-04 Thu 108,938 +62 40,810,279 +20701 23,483 +1
2019-07-05 Fri 108,999 +61 40,831,138 +20859 23,484 +1
2019-07-06 Sat 109,033 +34 40,849,029 +17891 23,484 -
2019-07-07 Sun 109,113 +80 40,875,435 +26406 23,486 +2
2019-07-08 Mon 109,132 +19 40,896,929 +21494 23,486 -
2019-07-09 Tue 109,146 +14 40,911,408 +14479 23,487 +1
2019-07-10 Wed 109,251 +105 40,941,647 +30239 23,488 +1
2019-07-12 Fri 109,449 +198 41,016,428 +74781 23,497 +9
2019-07-13 Sat 109,598 +149 41,063,339 +46911 23,498 +1
2019-07-14 Sun 109,725 +127 41,098,836 +35497 23,498 -
2019-07-18 Thu 110,121 +396 41,231,785 +132949 23,504 +6
Total Summary +2994 +968830 +54
Next update in 0 hours 59 minutes