ATV Magyarország
ATV Magyarország

Az ATV az első magántelevízió hazánkban. A minőségi, színvonalas, magas értékrendű műsorok készítését és sugárzását célul kitűző kereskedelmi csatorna. Aktuál politikával és közélettel foglakozó műsorokkal jelentkezünk, ahol politikusokat, neves közéleti szereplőket, szakértőket szólaltatunk meg.

Subscribers

142,115

Views

147,634,095

Videos

46,939

YouTube ID

UCXxUjsYxbL1llIe9Ra6wcyQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-28 Sun 138,238 - 143,745,023 - 46,544 -
2019-07-31 Wed 139,102 +864 144,408,530 +663507 46,618 +74
2019-08-01 Thu 139,211 +109 144,540,041 +131511 46,640 +22
2019-08-05 Mon 139,894 +683 145,267,166 +727125 46,696 +56
2019-08-08 Thu 140,225 +331 145,647,624 +380458 46,764 +68
2019-08-09 Fri 140,297 +72 145,769,969 +122345 46,764 -
2019-08-10 Sat 140,594 +297 146,073,583 +303614 46,787 +23
2019-08-11 Sun 140,596 +2 146,076,455 +2872 46,787 -
2019-08-12 Mon 140,776 +180 146,228,273 +151818 46,787 -
2019-08-14 Wed 141,218 +442 146,690,133 +461860 46,860 +73
2019-08-16 Fri 141,511 +293 147,061,995 +371862 46,907 +47
2019-08-17 Sat 141,682 +171 147,248,343 +186348 46,910 +3
2019-08-18 Sun 141,724 +42 147,291,701 +43358 46,910 -
2019-08-19 Mon 141,899 +175 147,455,972 +164271 46,928 +18
2019-08-20 Tue 142,115 +216 147,634,095 +178123 46,939 +11
Total Summary +3877 +3889072 +395
Next update in 0 hours 59 minutes