Al Jazeera Balkans
Al Jazeera Balkans

Radeći pod sloganom "Iz svakog ugla i sa svake strane", Al Jazeera Balkans svojim neovisnim i nepristrasnim izvještavanjem donosi neispričane priče. Koristeći se mrežom dopisnika, kao i globalnom mrežom dopisništava Al Jazeera mreže, Al Jazeera Balkans gledaocima u regionu donosi, kako regionalne tako i globalne vijesti, te o regionu izvještava gledaoce u svijetu koji prate Al Jazeera English i Al Jazeera Arabic programe.

Subscribers

149,618

Views

166,059,265

Videos

53,265

YouTube ID

UC_yXEx3-Gk5drg9qhPzSQSg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-27 Sat 145,154 - 160,929,207 - 52,946 -
2019-07-28 Sun 145,377 +223 161,194,034 +264827 52,963 +17
2019-07-29 Mon 145,447 +70 161,278,827 +84793 52,966 +3
2019-07-30 Tue 145,765 +318 161,595,551 +316724 52,996 +30
2019-08-01 Thu 146,070 +305 161,986,795 +391244 53,018 +22
2019-08-02 Fri 146,478 +408 162,425,719 +438924 53,044 +26
2019-08-05 Mon 147,109 +631 163,194,715 +768996 53,089 +45
2019-08-07 Wed 147,389 +280 163,499,959 +305244 53,112 +23
2019-08-08 Thu 147,655 +266 163,799,315 +299356 53,131 +19
2019-08-11 Sun 148,322 +667 164,521,212 +721897 53,174 +43
2019-08-12 Mon 148,438 +116 164,706,262 +185050 53,177 +3
2019-08-13 Tue 148,736 +298 164,999,791 +293529 53,202 +25
2019-08-14 Wed 148,932 +196 165,273,379 +273588 53,221 +19
2019-08-17 Sat 149,551 +619 165,924,843 +651464 53,263 +42
2019-08-18 Sun 149,618 +67 166,059,265 +134422 53,265 +2
Total Summary +4464 +5130058 +319
Next update in 0 hours 59 minutes