Antena 1
Antena 1

La lansarea sa în 1993, Antena 1 era o premieră pentru România. A fost primul demers investițional în zona televiziunii comerciale, bazat în totalitate pe un business privat local, românesc. Pornită inițial ca o televiziune regională care emitea în București și în zonele din jurul capitalei, Antena 1 s-a dezvoltat spectaculos în cei 19 ani de la lansare, devenind practic o rețea de top care acoperă peste 95% din populația țării. Prin toate programele sale, Antena 1 urmărește să nu lase indiferent publicul telespectator și să devină un „generator de emotii", un partener important în viață fiecăruia dintre români. Fie că stârnește controverse, fie că oferă pur și simplu momente de relaxare, fie că aduce informația de ultim moment în casele românilor, Antenă 1 rămâne fidelă principiului său de a exista, „mereu aproape". Mix-ul de programe propus de Antena 1 este în acest moment unul de tip generalist care include jurnale de știri, show-uri de divertisment, f

Subscribers

1,089,354

Views

971,048,246

Videos

34,101

YouTube ID

UCbyawH6yI56MxZid7m2yLiA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-19 Fri 1,071,944 - 956,696,394 - 34,016 -
2019-07-21 Sun 1,073,195 +1251 957,724,998 +1028604 34,019 +3
2019-07-22 Mon 1,073,747 +552 958,240,253 +515255 34,018 -1
2019-07-26 Fri 1,075,545 +1798 959,743,407 +1503154 34,027 +9
2019-07-27 Sat 1,075,786 +241 959,977,433 +234026 34,027 -
2019-07-31 Wed 1,078,076 +2290 961,790,165 +1812732 34,037 +10
2019-08-05 Mon 1,080,325 +2249 963,627,027 +1836862 34,040 +3
2019-08-08 Thu 1,081,972 +1647 965,031,347 +1404320 34,061 +21
2019-08-10 Sat 1,083,465 +1493 966,202,774 +1171427 34,066 +5
2019-08-13 Tue 1,085,528 +2063 967,650,231 +1447457 34,074 +8
2019-08-16 Fri 1,087,835 +2307 969,664,557 +2014326 34,094 +20
2019-08-17 Sat 1,088,013 +178 969,894,307 +229750 34,094 -
2019-08-18 Sun 1,088,412 +399 970,199,769 +305462 34,094 -
2019-08-19 Mon 1,088,834 +422 970,542,719 +342950 34,094 -
2019-08-20 Tue 1,089,354 +520 971,048,246 +505527 34,101 +7
Total Summary +17410 +14351852 +85
Next update in 0 hours 59 minutes