Alternativna Televizija
Alternativna Televizija

Namjera ATV-a je da ponudi gledaocima emisije koje pružaju tačnu informaciju, kvalitetnu zabavu i pozitivno obrazovanje, naglašavajući ljudske vrijednosti i sa ciljem da u Republici Srpskoj stvori uređeno i napredno društvo. ATV nije samo televizija; ATV je i vizija u kojoj ljudi mogu sebe da vide u ljepšem svjetlu, bližima Evropi i savremenom svijetu, a ipak i dalje bliskima vlastitom nacionalnom identitetu, svjesni vlastitih nedostataka i sposobni da ih prepoznaju i isprave.Osnovne vrijednosti ATV-a su hrabrost i nezavisnost, sposobnost da brzo i na vrijeme reaguje na promjene, inventivnost i inovativnost.Nalazeći se između medija koji služe političkim strankama i onih koji nude publici plitku zabavu, ATV stoji kao oaza u kojoj gledalac može da se odmori, vrati nadu i svijest o vlastitoj snazi i važnosti.Naša vizija je da održimo ravnotežu između finansijske samoodrživosti, objektivnog informisanja i nezavisne uređivačke politike i programa.Želimo da postanemo najgledanija televizija

Subscribers

26,614

Views

35,421,943

Videos

23,416

YouTube ID

UCjlsfgRWnFaa8DmAe8_r1ow

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-18 Thu 26,271 - 35,081,068 - 23,169 -
2019-07-21 Sun 26,302 +31 35,117,458 +36390 23,183 +14
2019-07-23 Tue 26,320 +18 35,146,438 +28980 23,194 +11
2019-07-27 Sat 26,369 +49 35,184,359 +37921 23,208 +14
2019-07-28 Sun 26,378 +9 35,190,712 +6353 23,208 -
2019-07-29 Mon 26,393 +15 35,206,088 +15376 23,221 +13
2019-08-01 Thu 26,416 +23 35,234,444 +28356 23,234 +13
2019-08-05 Mon 26,458 +42 35,277,181 +42737 23,327 +93
2019-08-06 Tue 26,461 +3 35,284,675 +7494 23,342 +15
2019-08-08 Thu 26,487 +26 35,305,628 +20953 23,352 +10
2019-08-11 Sun 26,543 +56 35,346,546 +40918 23,382 +30
2019-08-13 Tue 26,561 +18 35,364,822 +18276 23,386 +4
2019-08-15 Thu 26,577 +16 35,388,830 +24008 23,395 +9
2019-08-17 Sat 26,611 +34 35,413,721 +24891 23,412 +17
2019-08-18 Sun 26,614 +3 35,421,943 +8222 23,416 +4
Total Summary +343 +340875 +247
Next update in 0 hours 59 minutes