Azattyk
Azattyk

Азаттык үналгысы Кыргызстан жана дүйнө жаңылыктары, талкуу, иликтөө, түз эфир жана башка видолорду сунуштайт. Биз саясат, экономика, турмуш, эл аралык мамилелер, маданият, спорт, мигрант жашоосу, адам укутары, жана башка бир топ темаларды чагылдырабыз. Биздин кабарчылар Бишкек, Ош, Жалал-Абад, Талас, Ысык-Көл, Нарын, Баткен, Москва (Орусия), Анкара (Түркия), Прага (Европа) жана башка аймактардан кызыктуу жаңылыктарды баяндайт. Азаттык – информационный канал, представляющий мировые и местные видео новости, обсуждения, интервью, расследования и прямые эфиры. М

Subscribers

771,171

Views

273,677,066

Videos

16,652

YouTube ID

UCs_xNajKMU60fbeIhcxStoA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-07-10 Wed 706,304 - 255,892,881 - 16,355 -
2019-07-11 Thu 706,696 +392 255,995,094 +102213 16,364 +9
2019-07-12 Fri 707,783 +1087 256,412,815 +417721 16,375 +11
2019-07-13 Sat 708,189 +406 256,553,556 +140741 16,377 +2
2019-07-14 Sun 709,034 +845 256,865,285 +311729 16,377 -
2019-07-15 Mon 709,465 +431 257,042,531 +177246 16,386 +9
2019-07-16 Tue 709,542 +77 257,062,992 +20461 16,391 +5
2019-07-17 Wed 710,584 +1042 257,552,943 +489951 16,412 +21
2019-07-18 Thu 710,759 +175 257,615,392 +62449 16,421 +9
2019-07-19 Fri 711,272 +513 257,818,810 +203418 16,435 +14
2019-07-21 Sun 712,598 +1326 258,319,001 +500191 16,443 +8
2019-07-26 Fri 718,866 +6268 260,430,021 +2111020 16,499 +56
2019-07-27 Sat 719,538 +672 260,770,657 +340636 16,500 +1
2019-08-13 Tue 766,989 +47451 271,858,145 +11087488 16,623 +123
2019-08-18 Sun 771,171 +4182 273,677,066 +1818921 16,652 +29
Total Summary +64867 +17784185 +297
Next update in 0 hours 59 minutes